Yandex İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

1 yıl önce, Sms Onay


Yandex İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Yandex Nedir ?

Yandex 1997 yılında kurulan Rusya merkezli çok uluslu bir firmadır. Yandex başta internet tabanlı ürünler ve hizmetleri kapsamak üzere ulaşım, e-ticaret, navigasyon, mobil uygulama ve reklamcılık gibi birçok alanda hizmet veren yetmişten fazla servise sahiptir. Yandex'in ana pazarı Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu'dur. Rusya'nın en büyük teknoloji şirketidir ve X,25 pazar payıyla arama motoru pazarının lideridir. Yandex dünya çapında 17 ülkede 30 ofise sahiptir, ancak şirketin kurucuları ve çalışanlarının çoğu Rusya'da bulunur. Google, Baidu, Bing ve Yahoo!'nun ardından dünyanın en büyük 5. arama motorudur.

Yandex Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Yandex' e kayıt olmaya çalışırken hiç şaşırmayacağınız bir şekilde telefon numaranızı onaylamanızı dile getiriyorlar.

Telefon numaranızı onaylatmanızı istemeleri hiçbir zaman iyi karşılanmadı. Çünkü düşünsenize bir siteye numaranızı verip onaylatıyorsunuz bu sizin başınıza büyük dertler açabilir. Artık bir numara üzerinden yapılabilenleri hayal bile edemezsiniz. Lakin nasıl kayıt olucam diye düşünmeyin sms onay işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde sms-onay.net adresinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sisteme girdiğiniz sıra sağ üst kısımda bulunmakta olan Kayıt Ol butonunu göreceksiniz. Kayıt Ol kısmından çok hızlı ve sizlerden istenen birkaç ufak bilgi ile kolaylıkla kayıt olabilirsiniz. Ardından karşınıza gelen sayfanın üst bölümünde Bakiye Yükle kısmını göreceksiniz.

Buradan dilediğiniz gibi bakiye yükleyebilirsiniz. Fakat minimum 5 TL olacak şekilde bakiye yüklemelisiniz. Tamamen güvenli sistemimize bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiyenizi yükledikten sonra sol üst kısımdan ana sayfaya dönüp alt kısımda var olan Yandex kısmını tıklamalısınız.

Hemen sizlere ülke seçilebilen bir ekran sunacaktır. Ülkeleri seçerken stok sayısına da bakmayı unutmayın.

Ardından sağ alt bölümde mavi renkte bulunan Numara Al kısmını seçerek numarayı almış olursunuz. Almış olduğunuz numarayı Numaralarım kısmından kolaylıkla görebilirsiniz. Sonrasında yandex e kayıt olurken bizlerden almış olduğunuz numarayı girerek gelen sms onay kodu ile doğrulatarak işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca yandex haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap