Whatsapp Yabancı Numara Nasıl Alınır?

1 yıl önce, Sms Onay


Whatsapp Yabancı Numara Nasıl Alınır?

Dünyada mobil cihazlar üzerinden en çok kullanılan uygulama özelliğine sahip olan Whatsapp, ilk olarak mesajlaşmak amacıyla geliştirilmiş olan bir sistemdir. Ancak uygulama zaman içerisinde kendisini daha da geliştirerek bu özelliğine sesli ve görüntülü konuşmayı da ekledi. En son yaptığı yenilikle birlikte durum paylaşımlarına izin veren uygulama yalnız bireysel değil aynı zamanda işletme hesabı sayesinde kurumsal olarak da kullanılabiliyor.

Sosyal medya ve dijital ticaretlerde olmazsa olmaz olan bu özellik sayesinde insanlar her zaman ulaşılabilir olabiliyor. Ancak ticari kullanımlarda en çok tercih edilen yöntem özel numara sahibi olmak için oluyor.

Ticari olarak kullanılacak olan uygulama için öncelikli olarak kullanılmamış bir numara alınması gerekiyor. Numaranın telefon görüşmesi yapılmaması ise tercih nedenlerinden bir tanesidir. Numara Whatsapp üzerinden erişim için ideal bir sistem ve bu sistemi yurtdışı numaralarının kullanılması şeklinde yapmak isteyenlerde var. Bunun için yabancı numara alınabiliyor.  

Yabancı Ülke Whatsapp Numarası Almak

Sitemiz üzerinden alacağınız mobil onay sistemi sayesinde yabancı bir numara tercih edebiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey var o da sitemize girerek üyelik oluşturmanız. Hesabınıza yükleyeceğiniz bakiyeyle birlikte seçtiğiniz ülkenin numarasını alabiliyorsunuz. Aldığınız numarayı ister sosyal medya hesaplarınızda isterseniz e-posta hesaplarınızda kullanabiliyorsunuz. Seçim esnasında hangi ülkeye ait numara istediğinizi belirleyebilme şansınız var.

Aldığınız numara onay amaçlı yani daha sonra konuşmak için alamıyorsunuz. Numarayı aldıktan 1 saat sonra kapanma ihtimali de var 1 yıl sonrada bunun için onay işleminizi aldıktan sonra hemen tamamlamanız gerekiyor.  

Bize https://www.sms-onay.net/ adresinden ulaşabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap