WhatsApp Fake Numara Nedir?

5 ay önce, Sms Onay


WhatsApp Fake Numara Nedir?

WhatsApp görüntülü ve sesli iletişim kurmayı sağlayan dünyanın en büyük uygulamalarından bir tanesidir. Bu uygulama sayesinde internet bağlantınız olduğu her yerden dünyanın bir ucundaki kişiyle görüşme yapabilir ve dosya gönderip alabilirsiniz. WhatsApp kullanabilmeniz için öncelikli olarak sabit bir hattınızın ya da numaranızın olması gerekir. Çünkü uygulama yüklenirken size bir kod gönderilecek ve bu sayede güvenli olduğunuz tespit edildikten sonra uygulamayı indirmenize ve kullanmanıza izin verilecektir.

WhatsApp kullanıcılarının en çok merak ettiği husus ise uygulamayı aynı anda birçok cihaz üzerinde kullanabilir miyim? Ya da aynı numara ile birden fazla indirme yapılabilir mi?

Meraklandırmamak adına sorunun yanıtını hemen verelim. WhatsApp tek bir numara ile kullanılabilen bir uygulamadır. Yani bir cihazda kullanırken diğer bir cihazda kullanmanız mümkün değildir. Bunu yapabilmeniz için tercih etmeniz gereken yöntemler farklıdır. Yani birazdan bahsedeceğimiz fake numaraları kullanmanız gerekir. WhatsApp’ın bu tercihi yapmasındaki en önemli neden kullanıcı güvenliğidir. Bu sayede herkes aynı numara ile tek bir uygulama kullanabilir.

Aynı Telefonda Birden Fazla WhatsApp Kullanılır mı?

Aynı telefonda birden fazla WhatsApp uygulaması kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem önce iki ayrı ya da daha fazla numara sahibi olmanız. İşte bu noktada biz devreye girerek size uygun çözümler sağlayabiliyoruz. Sitemiz üzerinden istediğiniz sayıda sanal numara alabiliyor ve uygulamayı indirirken kullanabiliyorsunuz. Doğal olarak farklı bir numara kullanıp yine farklı bir numara üzerinden uygulamayı kullanabiliyorsunuz.

Yapacağınız işlem için bize https://www.sms-onay.net/ adresimizden ulaşabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap