Wechat İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

1 yıl önce, Sms Onay


Wechat İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Wechat Nedir?

WeChat Çin'de geliştirilen sesli ve yazılı mesajlaşmaya yarayan bir mesaj servisidir. Bu uygulama Android, iPhone, BlackBerry, Windows Phone ve Symbian işletim sistemleri için uygundur. Dil seçenekleri şimdilik Geleneksel/Basitleştirilmiş Çince, İngilizce, Türkçe, Portekizce, Endonezya Dili, İspanyolca, Malayca, Japonca, Korece, Lehçe, İtalyanca, Tay Dili, Vietnamca, Hintçe ve Rusça'dır. Dil seçenekleri her kullanıcıya açık olarak artmaktadır. Wi-Fi, 2G, 3G ve 4G veri ağlarında kullanılabilir.

Wechat Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Siteye girdiğiniz sıra sizlerden telefon numaranızı sms onay yöntemiyle onaylamanız istenecektir.

Haklı olarak birçok insan bu tarz sitelere telefon numarasını vermek ile vermemek arasında kalıyor. Doğal olarak herkes şüphelenilir çünkü vermiş olduğunuz numara diğer kullanıcılara sızabilir veya kötü amaçlar içinde kullanılabilir bunun gibi daha bir sürü nedenden dolayı telefon numaranızı vermek istemeyebilirsiniz. Bizde sizin için bu tür problemlerle karşı karşıya kalmamanız için sms-onay.net i açtık.

Sitemize girdiğiniz sıra efsane tasarımımız ve göz yormayan panelimiz sayesinde kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. Öncelikle sağ üst kısımdan Kayıt Ol kısmına gelerek kolayca kayıt olabilirsiniz. Sonrasında açılan ekranda Bakiye Yükle kısmına giriniz.

Sitemize minimum 5 TL olacak şekilde kredi kartı veya banka kartınızla kolaylıkla bakiye yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz bakiye 1-2 dakika içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır. Ardından sizlere sunulan servisler arasından Wehcat servisini seçmeniz gerekmektedir.

Wechat kısmını seçtikten sonra karşınıza ülke seçebileceğiniz bir ekran açılacaktır. Buradan istediğiniz herhangi bir ülkeyi stok sayısına dikkat ederek seçebilirsiniz.

Ülkenizi de seçtikten sonra mavi renkli olan Numara Al kısmına basmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından numaranızı almış olacaksınız. Almış olduğunuz numarayı Numaralarım kısmından görebilirsiniz. Numaranızı da aldığınıza göre wechat  kayıt bölümünden bizden almış olduğunuz numarayı yazarak ve gelen onay kodu sayesinde telefon doğrulama işlemini başarılı bir şekilde geçmiş olacaksınız.

Ayrıca wechat haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz. 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap