Vkontakte İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

2 yıl önce, Sms Onay


Vkontakte İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Vkontakte Nedir ?

VK üzerinde; Facebook'ta da yapılabileceği gibi arkadaşlarınız ile konuşabilir, kendinize yeni bir sayfa oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, oyun oynayabiliyor veya müzik de dinleyebiliyorsunuz. Bu gibi işlevsel özelliklerinden ötürü tercih edilmesi pek de şaşırtıcı değil. Ayrıca ülkemizden de birçok kullanıcının yer aldığını dile getirebiliriz. Bu yüzden Türkçe dilini de desteklemektedir. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak basit yönergeler çerçevesinde kayıt olabilir ve profilinizi düzenlemeye başlayabilirsiniz. Farklı bir sosyal medya deneyimi için oldukça sağlıklı bir web sitesi denilebilir.

Vkontakte Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Siteye girdiğiniz zaman kayıt olurken sizlerden telefon numaranızı ve telefon numaranızı onaylamanız istenmektedir.

Telefon numaranızı verirken endişelenmeniz veya korkmanız doğal dır. Çünkü artık bir telefon numarasıyla aklınıza gelemeyecek kadar çok şey yapılabilir. Bizlerde bu duruma artık bir son verip sms-onay.net i sizlerin sms onay işlemlerini kolaylıkla yapabilmeniz için kurduk.

Sitemize hemen sağ üst kısımda bulunan Kayıt Ol seçeneğinde kolaylıkla kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra sitede işlem yapabilmek için Bakiye Yükle kısmına gelmelisiniz.

Siteye kredi kartı veya banka kartınızla tamamen güvenli ve sorunsuz bir şekilde bakiye yükleyebilirsiniz. Minimum bakiye yükleme tutarı 5 TL dir. Bakiye işlemini de tamamladıktan sonra ana sayfaya gelerek servisler kısmında Vkontakte kısmına tıklamalısınız.

Karşınıza ülke seçebileceğiniz , fiyat ve stok sayısı gözüken bir yer açılacaktır. İstediğiniz ülkeyi stok sayısına bakarak alabilirsiniz.

Numarayı almak için Numara Al kısmına basmanız gerekmektedir. Bastıktan sonra numara artık sizlerindir. Aldığınız numarayı Numaralarım kısmında görebilirsiniz. Bizlerden almış olduğunuz numarayı Vkontakte sitesin de numara istedikleri bölüme yazarak ve gelen onay kodu sayesinde sorunsuz bir şekilde hesabınızı onaylamış olursunuz.

Ayrıca Vkontakte haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.

 

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap