Üyelik Kabulünde İstenilen Onay Kodu

1 yıl önce, Sms Onay


Üyelik Kabulünde İstenilen Onay Kodu

Onay Kodu

Zamanımızın büyük bir bölümünü internet üzerinde geçirirken bazı şeyler bizde alışkanlıklardan ziyade bağımlılık halini aldı. Örneğin internetteki zamanı oyun oynayarak geçirenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Dolayısıyla insanların bu merakını iyi niyetli ya da kötü niyetli kullananlar çok. İyi niyetli olarak kullanımda herhangi bir problem olmadığı gibi iş kötü amaçlı olduğunda işler bir anda tersine dönebilir ve oyun merakı başınıza iş alabilir. Genelde oyun siteleri kendilerine kazanç sağlayabilmek adına üyelik işlemlerinde doğrulama kodu göndererek sistemi daha güvenilir bir hale getirmeye çalışıyorlar. Bunun içinde cep telefonunuza gelen kodu sisteme girerek aktivasyonun gerçekleşmesini istiyor.

Buraya kadar her şey normal görünebilir, ancak işin ucunda kötü amaçlı olarak kullanım söz konusu olduğunda sizin cep telefonu üzerinden tüm iletişim bilgileriniz farklı insanların eline geçebilir. Örneğin casus yazılımlar sayesinde cep telefonuna girilerek kişisel tüm bilgileriniz ve şifreniz ele geçirilebilir. Böyle bir şey olabilir mi demeyin kesinlikle olan ve olan kişilerinde sizin gibi düşündüğü durumlardır. İşte bu nedenle güvenilir olmak her zaman önemli ve sizinde kendi tedbirinizi kendiniz almanız gerekir.

Mobil Onay Kodu

Üyelik kabulü sırasında istenilen mobil onay kodunu eğer ki siz kendi şahsi numaranıza almak istemiyorsanız bu durumda yapmanız gereken tek şey mobil onay kodu sağlayan numaralardan temin etmek. Sitemizden alacağınız numaraları istediğiniz tüm sosyal medya plâtformlarında kullanabilirsiniz. Siteye girdiğinizde hangi plâtform için kaç adet numara istiyorsanız hepsini bulabilirsiniz. Bu sayede güvenli bir işlem gerçekleştirmiş olur ve ister oyun ister farklı bir üyeliği sorunsuz ve risksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil onay, SMS hizmeti almak istediğinizde bize https://www.sms-onay.net/ adresimizden ulaşabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap