Ücretsiz Whatsapp Numarası Alınabilir mi?

1 yıl önce, Sms Onay


Ücretsiz Whatsapp Numarası Alınabilir mi?

WhatsApp görüntülü ve sesli olarak iletişimi kolaylaştıran, yalnız ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan bir uygulama. Bugün tüm akıllı cep telefonlarında olan uygulama sayesinde internet bağlantınız varsa özgürlüğünüzde bir sınır yoktur. Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz kişiye mesaj atabilir ve mesaj alabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için öncelikli olarak bir telefon numarasına ihtiyacınız olacak çünkü bu numaraya gelen onay kodu sonrasında uygulamayı aktif hale getirebiliyorsunuz.

Peki, ücretsiz WhatsApp numarası alabilmek mümkün müdür?

Mobil onay sistemi yani başka bir deyişle SMS onay işlemi yaparak WhatsApp uygulamasını indirebilmeniz mümkün ve bu sayede herhangi bir şekilde aktif olarak kullanmış olduğunuz numaraya ihtiyacınız kalmaz.

Sitemize üye olan kullanıcımız istediği kadar telefon onay işlemi yapabilir ve bu sayede fiziksel olmayan hattı üzerinden uygulamayı kullanabilir. Genelde internet üzerinden yapılan işlemlerde numara doğrulama amacıyla kullanılan bu sistem sayesinde kişi kendi güvenliğini de korumuş olacaktır.

Ücretsiz Whatsapp Numarası Nasıl Alabilirim?

Ücretsiz olarak WhatsApp numarası almak istiyorsanız öncelikli olarak sisteme üyeliğinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Sitemize girdikten sonra saniyeler içerisinde kayıt işleminizi tamamlayıp bakiyenizi yükledikten sonra numaranızı kullanabilirsiniz. Numara tek kullanımlık olduğu için bir kez kullandıktan sonra yeniden kullanma imkânınız yok. Bunun için özellikle bankacılık gibi işlemlerinizde bu yöntemi kullanmamanız tavsiye olunur. Daha çok oyun satın alınmalarında kullanılan bu sistemde sizin için sorun olabilecek hiçbir sıkıntı söz konusu değildir.

Satın almak istediğiniz numaralarla ilgili bize https://www.sms-onay.net/ adresimizden ulaşabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap