Uber İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

1 yıl önce, Sms Onay


Uber İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Uber Nedir ?

Uber; 2009 yılında Amerika'da kurulmuştur. Dünyanın yaklaşık olarak 600 şehrinde hizmet vermektedir. Uber’in 2017 yılında 7.5 milyar dolar gelir elde ettiği kaydedilmiştir. Oldukça başarılı olması sayesinde tüm dünya çapında taksi ile taşımacılık düzenini kökten değiştirmiştir. Uber uygulaması sayesinde hem sürücü hem de yolcu tek bir platform üzerinde bir araya getirilmiştir.

Uber Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Uber sitesinde kayıt olmaya çalışırken sizlerden telefon numaranızı onaylamanızı isteyecektir.

Herkes gibi sizlerde tereddüt edebilirsiniz. Hiç bilmediğiniz bir siteye telefon numaranızı verip onaylatacaksınız. Günümüz teknolojisi ile telefon numaranızla aklınıza gelemeyecek kadar kötü işler yapılabilir. Fakat telaşlanmanıza gerek yok sizler için sms-onay.net i açtık.

Siteye girdiğiniz zaman Kayıt Ol kısmından kolayca kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminin ardından açılan ekranda yukarıdaki bölümden Bakiye Yükle Kısmına gelmelisiniz.

Sitemizde bakiye yükleme ücreti minimum 5 TL dir. Kredi kartı veya banka kartınız ile kolaylıkla bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiye işlemini tamamladıktan sonra ana sayfaya gelip alt kısımda servislerin olduğu yerden Uber kısmını seçiniz.

Ülke seçebileceğiniz bir ekran açılacaktır. Buradan dilediğiniz ülkeyi stok sayısına bakarak kolayca seçebilirsiniz.

Ülkenizi de seçtikten sonra numarayı almak için Numara Al kısmına basmalınız. Ardından almış olduğunuz numara Numaralarım kısmında gözükecektir. Sonrasında uber kayıt bölümüne dönüp numara istedikleri bölüme bizlerden almış olduğunuz numarayı yazarak gelen onay kodu ile kolayca hesabınızı onaylamış olursunuz.

Ayrıca Uber haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap