Twitter İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

2 yıl önce, Sms Onay


Twitter İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

 

Twitter Nedir ?

Twitter, kullanıcıların 280 karakter ile sınırlandırılmış "tweet" adı verilen gönderiler yazabildiği bir sosyal ağ. Jack Dorsey, Noah Glass, Biz Stone , ve Evan Williams tarafından Mart 2006'da oluşturulup Temmuz 2006'da kullanıma açıldı. 2013'te en çok ziyaret edilen 10 internet sitesinden biri oldu ve "internetin SMS'i" olarak tanımlandı. Mart 2016'da 310 milyon aktif kullanıcıya ulaştı.

 

Twitter Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Twittera girdiğiniz zaman sağ üst bölümde bulunan Kayıt Ol kısmına girdiğiniz zaman sizlerden telefon numaranızı istediğini göreceksiniz.

Her ne kadar bilindik bir site olsa da herkes gibi sizlerde telefon numaranızı verirken kuşkulanabilirsiniz.Veya telefon numaranızı vermek istemeyebilirsiniz telaşlanmanıza gerek yok bu tür durumlarda yardımınıza sms-onay.net koşuyor.

Siteye kayıt olurken sizlerden istenen ufak birkaç bilgiyi girdikten sonra kaydınız başarılı bir şekilde oluşturulmuş olacaktır. Kayıt olduktan sonra yukarı bölümde gözüken Bakiye Yükle seçeneğini göreceksiniz.

Sisteme minimum 5 TL olacak şekilde bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Kredi kartı veya banka kartınızla çok hızlı bir şekilde bakiye ekleyebilirsiniz. Bakiyeniz 1-2 dakika içerisinde hesabınıza yansıyacaktır. Bakiyenizi yükledikten sonra ana sayfaya dönerek alt kısımda bulunan Twitter kısmını seçiniz.

Twitter kısmını seçtikten sonra karşınıza ülke seçebileceğiniz bir ekran gelecektir. Buradan istediğiniz ülkeyi stok sayısına da dikkat ederek seçebilirsiniz..

İstediğiniz ülkeyi de seçtikten sonra Numara Al kısmına basarak alabilirsiniz. Almış olduğunuz numara Numaralarım kısmında gözükecektir. Her numaranın 10 dakika işlem süresi vardır 10 dakika içinde iptal ederseniz bakiyeniz hesabınıza geri yansır Twitter Kayıt olma kısmında almış olduğunuz numarayı yazarak gelen onay kodu sayesinde twitter hesabınızı doğrulayabilirsiniz.

Ayrıca twitter haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap