Tinder İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

1 yıl önce, Sms Onay


Tinder İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Tinder Nedir?

Tinder, insanların sosyalleşmesini olanak sağlayan arkadaşlık uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulama ile birlikte, birden fazla insanla tanışıp, sohbet edebiliyorsunuz.

Tinder Sanal Numara Nasıl Alınır?

Siteye ilk girdiğiniz zaman sizlerden telefon numaranızı doğrulatmanız istenmektedir.

Telefon numaranızı verirken endişelenmeniz veya korkmanız çok doğaldır. Çünkü artık bir telefon numarasıyla aklınıza gelemeyecek kadar çok şey yapılabilir. Bizlerde bu duruma artık bir son verip sms-onay.net i sizlerin sms onay işlemlerini kolaylıkla yapabilmek için kurduk.

Sitemize girdiğiniz zaman sağ üst kısımda bulunan Kayıt Ol kısmından kolaylıkla kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra Bakiye Yükle ekranına geliniz.

Siteye kredi kartı veya banka kartınızla tamamen güvenli ve sorunsuz bir şekilde bakiye yükleyebilirsiniz. Minimum bakiye yükleme tutarı 5 TL dir. Bakiye işlemini de tamamladıktan sonra ana sayfaya gelerek servisler kısmında Tinder kısmına tıklamalısınız.

Tinder kısmını seçtikten sonra karşınıza ülke seçebileceğiniz bir yer açılacaktır. Buradan istediğiniz ülkeyi stok sayısına bakarak seçebilirsiniz.

Ardından Numara Al kısmına basarak istediğiniz numarayı alabilirsiniz. Aldığınız numara Numaralarım kısmında gözükecektir. Sonrasında tinder da numara ekleme bölümüne numarayı girerek gelen onay kodu ile hesabınızı onaylayabilirsiniz.

Ayrıca Tinder haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap