Tek Kullanımlık Sanal Numaralar

1 yıl önce, Sms Onay


Tek Kullanımlık Sanal Numaralar

Sanal Numaralar  

Sosyal medyanın ve internet sitelerinin kullanımının zorunlu olduğu günümüzde artık insanların beklentileri de verilen hizmete göre çeşitlendiriliyor. Bunun için pek çok firma sürekli kendisini yenileyerek insanlara oturdukları yerden en kaliteli, en hızlı ve en faydalı hizmeti vermeye çalışıyor. Ancak verilen hizmetin tamamında firmanın önceliği para kazanmak olduğu için kendi çıkarlarını da göz önünde bulundurmak zorunda. Kazan kazan mantığı ile hareket eden sanal dünyada son dönemlerde insanların en çok talep ettiği konulardan birisi de tek kullanımlık sanal numaralar oluyor. Bu numaraların en önemli özelliği bir kere kullanıldıktan sonra başka hiçbir işe yaramıyor olmasıdır. Yani numara denildiğinde aklınıza karşınızdakiyle konuşabileceğiniz bir hat gelmemelidir.

Bu sistemler özel yazılımla hazırlanmış ve tamamen numara isteyen uygulama ve internet siteleri için geliştirilmiştir. Çünkü insanlar bir şekilde kendi numaralarına ulaşılmasını istemeyebiliyorlar. Amaç işlerinin görulmesi ve bunu da en güvenli olacak şekilde gerçekleştirilebilmek.

Oyun Sitelerinden Alışveriş

Oyun sitelerinden alışveriş yapabilmek için öncelikli olarak sizden bir üyelik yapmanız istenecek ve bu üyelikle birlikte size bir telefon doğrulama kodu gönderilip üyeliğinizin bu şekilde aktif edilmesi sağlanacaktır. Dolayısıyla siz sistemi bir kere kullanacağınız bir düzende kendi özel numaranızı vermek istemeyebilirsiniz. İşte tek kullanımlık sanal numaralar burada kullanıcının işini görebilmesi için geliştirilmiş ve onay koduyla üyelik yapılmasının ardından kapanır. Bu da sizin numaranızın güvende olduğu anlamına gelecektir.

Tek kullanımlık sanal numaralar almak istediğinizde bize https://www.sms-onay.net/ adresinden ulaşabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap