Steam Guard Mobil Doğrulama Nasıl Yapılır ?

1 yıl önce, Sms Onay


Steam Guard Mobil Doğrulama Nasıl Yapılır ?

Steam Guard Nedir?

Steam Guard hesabınızda etkin olduğunda, ne zaman Steam Hesabınıza tanınmayan bir cihazdan giriş yapmaya çalışırsanız, hesabın size ait olduğunu gösteren özel bir kodu girmeniz gerekecektir. Steam Guard ayarlarınıza bağlı olarak ya kodunuzu içeren bir e-posta alırsınız ya da akıllı telefonunuzdaki Steam Mobil uygulamasından bu koda erişirsiniz.

Steam Guard Nasıl Etkinleştirilir?

İlk olarak steam uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ardından steam hesabınızı güvene almanız için sizlerden steam guard doğrulaması yapmanız istenecektir. Telefon numaranız ile doğrulama yaparken endişelenebilirsiniz, korkabilirsiniz ama hiç meraklanmayın imdadınıza sms-onay.net yetişiyor.

Siteye girdiğiniz zaman Kayıt Ol kısmından sizlerden istenen birkaç bilgi ile kolayca kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra yukarı bölümden Bakiye Yükle kısmına gelmelisiniz.

Minimum bakiye yükleme ücreti 5 TL dir. Kredi kartı veya banka kartınızla kolayca ödeme yapabilirsiniz. Bakiyeniz 1 ila 2 dakika içerisinde hesabınıza yansıyacaktır. Bakiyenizi yükledikten sonra ana sayfa bölümünden Steam servisini seçmelisiniz.

Karşınıza gelen ekranda ülke seçebileceğiniz bir yer açılacaktır. Buradan dilediğiniz ülkeyi stok sayısını dikkate alarak seçiniz.

İstediğiniz ülkeyi de seçtikten sonra Numara Al kısmına basarak numarayı alabilirsiniz. Aldığınız numara Numaralarım bölümünde gözükecektir. Ardından bizden aldığınız numarayı Steam numara istedikleri yere girerek ve Numaralarım kısmına gelen onay kodu sayesinde işleminizi kolaylıkla gerçekleştirmiş olursunuz.

Ayrıca Steam haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap