SMS Onay Servisi Neden Kullanılmalıdır?

1 yıl önce, Sms Onay


SMS Onay Servisi Neden Kullanılmalıdır?

Bilgisayarlar, akıllı cihazlar, tabletler derken internet hayatımıza iyice yerleşmiş durumda ve pek çok kişi alışverişlerden tutunda kurum ödemelerine varıncaya kadar her şeyi internet üzerinden gerçekleştiriyor. Firmalar ise bu alandaki talepleri bir pazarlama aracı olarak kullanmaya başladı ve büyüme stratejileri içerisinde SMS pazarlamasını ve e-posta pazarlamasını dahil ettiler. SMS pazarlaması kullanılırken yapılan işlem genelde SMS onay sisteminin kullanılması ile gerçekleştiriliyor. Yani kullanıcı bir ürün alacaksa ya da bir firmanın internet sitesinden işlem gerçekleştirecekse üyelik isteniyor ve üyelik işlemi sırasında SMS gönderilerek uyeliğin aktif hale getirilmesi talep ediliyor.

Bu yöntem bir anlamda üyenin ve diğer üyelerin güvenliği için faydalı ancak işin diğer bölümünde de yukarıda belirttiğimiz gibi SMS pazarlaması var. Yani kullanıcılar numaralarını girdikten sonra artık reklam mesajlarına hazır olmak durumunda. İşte burada SMS onay servisi neden kullanılmalıdır? Sorusunun da yanıtı ortaya çıkmış oluyor.

SMS Onay Servisi

SMS onay servisi, kullanıcının kendi özel numarasını vermek istemediği durumda tek kullanımlık olarak düzenlenmiş bir sistemdir ve bu sisteme gelen kodu girip üyeliğinizi aktif ettikten sonra artık numarayı kullanamıyorsunuz. Bu sizin hem özel numaranızı kullanmamanıza imkan tanıyor, hem reklam mesajlarından uzaklaşıyor hem de güvenilir olmayan sitelerden alışveriş yaptığınızda kişisel bilgilerinizin koruma altında olmasını sağlıyor.

Kısacası SMS onay sistemi tamamen kullanıcı odaklı düşünülmüş bir sistem ve oldukça da uygun fiyat.

https://www.sms-onay.net/ adresinden sitemizi ziyaret edebilir ve istediğiniz sayıda mobil onay alabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap