Sms-onay'a Nasıl Kayıt Olunur ? Nasıl Giriş Yapılır ?

1 yıl önce, Sms Onay


Sms-onay'a Nasıl Kayıt Olunur ? Nasıl Giriş Yapılır ?

Sms-onay'a Nasıl Kayıt Olunur ? 

Sitemize kayıt olabilmek için öncelikle sms-onay.net adresine giriniz. Ardından açılan ekranda sağ üst kısımdan Kayıt Ol kısmına basınız.

Kayıt ol kısmına girdikten sonra kayıt olabilmek için sizlerden ad,soyad ve mail gibi kısa bilgiler isteyecektir. Bilgilerinizi doldurduktan sonra Kayıt ol kısmına basmalısınız.

        

Kayıt ol kısmına bastıktan sonra ekranınıza kayıt başarılı simgesi gelecektir ve kaydınız sorunsuz bir şekilde oluşturulmuş olacaktır.

Sms-onay'a Nasıl Giriş Yapılır ? 

Sms-onay.net sitesine giriş yapabilmek için sms-onay.net sayfasına gidiniz ve sağ üstte bulunan Giriş Yap kısmına giriniz.

       

Sonrasında sizlerden oluşturmuş olduğunuz hesabın mail ve parola bilgilerini isteyecektir. İstenen bilgileri doldurduktan sonra  Giriş Yap seçeneğine basarak sisteme kolayca giriş yapabilirsiniz.

Fakat giriş yaparken şifrenizi unuttuysanız giriş yap kısmına gelerek sol alt kısımda bulunan Parolamı Unuttum kısmına giriniz. Açılan ekranda sizlerden hesabınızı oluştururken kullanmış olduğunuz mail adresinizi istemektedir. Mail adresinizi giriniz.

Mail adresinizi girdikten sonra hemen alt kısımda bulunan Parolayı Sıfırla kısmına tıkladıktan sonra mail adresine şifrenizi yenilemek için gerekli bilgiler gidecektir. Mail adresinize giriş yaparak parolanızı kolaylıkla sorunsuz bir şekilde sıfırlayabilirsiniz.             

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap