Sanal Telefon Numarasıyla WhatsApp Oluşturma

1 yıl önce, Sms Onay


Sanal Telefon Numarasıyla WhatsApp Oluşturma

Whatsapp uygulamasını kullanabilmeniz için bir telefon numarasına ihtiyacınız olacak. Uygulamayı kullanmak için sayısız nedeniniz olabilir, ancak açacağınız bu hesabın sizin özel hesabınız olmamasını istiyorsanız o zaman vereceğiniz numaranın da özel numaranızdan başkası olması gerekiyor. Hatta aynı numara ile tek bir hesap açabildiğiniz için ikinciyi açma gibi bir şansınız da bulunmuyor.

Aslında daha da açık konuşmak gerekirse bir WhatsApp hesabını sebebi ne olursa olsun açmak istiyorsanız sanal numaralar sizin işinizi çözmeye yetecektir. Uygulamayı cep telefonunuza hatta bilgisayarınıza indirebilme şansına sahipsiniz fakat kurulum esnasında sizden bir telefon numarası istenecek. Çünkü tüm yazışmalarınız bu numara üzerinden olacak.

Özellikle internet üzerinden hizmet veren pek çok kişi bu yöntemi tercih ediyorlar. Satın aldıkları tek kullanımlık sanal numara ile birlikte uygulamayı yükledikten sonra kendilerine gönderilen doğrulama kodunu giriyor ve üyeliği aktif hale getirebiliyor.

Sanal üyeliği oluşturduktan sonra sizi karşıdakinin tanıması mümkün değil. Bunun içinde bu numarayı şifrenizi unutana kadar kullanabilmeniz mümkün ya da uygulamayı tekrar silip yüklediğinizde yok olacak.

İşin kötü tarafı ise silindikten sonra tekrar hiçbir şekilde ulaşamıyorsunuz. Bunun için sanal numaraları özel işinizde tercih etmemeniz sizin faydanıza olacaktır.

Sanal Numaralar

Teknoloji geliştikçe kullanım ve şartlarda aynı oranda değişiyor. Pek çok kişi artık işini gücünü, alışverişini internet üzerinden yapıyor ve elbette bunun kolaylığının yanı sıra birtakım riskleri de oluyor. İşte sanal numara tüm bunları önüne geçebiliyor.

Tek kullanımlık sanal numara için https://www.sms-onay.net/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap