Sanal Numara Nedir?

1 yıl önce, Sms Onay


Sanal Numara Nedir?

Sanal Numara 

Cep telefonların da kullandığımız hatların kimliği numaralardır. Yani insanlar kendilerine ait olan numarayı kullanarak erişilebilir olmak ister. Ancak bazı durumlarda erişilebilir olmaktan daha ziyade hem bu numaraları kullanmak hem de güvenilir olmak gerekir. İşte sanal numara kişiye özel olan ve insanların kullanımına sunulabilen numaralardır. Sanal numaraların en önemli özelliği tek kullanımlık olmasıdır. Yani size verilen numara daha sonrasında başka hiç kimseye verilmez.

Sanal numara kullanarak kendi numaranızla ne yapmak istiyorsanız aynısını yapabilirsiniz. Mobil onay numaranızı istediğiniz sayıda alarak dijital ortamdan sağlayabilirsiniz.

Sanal Numara Sisteminin Avantajları

Sanal numara kullandığınız takdirde kendinizi güvende hissedersiniz. İnternet üzerinden yaptığınız tüm işlemlerde güvende olursunuz.

Sosyal medya platformları üzerinden alacağınız oyunlarda sizden numara istendiğinde sanal numara kullanabilirsiniz.

Sosyal medya hesabı açmak istediğiniz üyelik işlemleri sırasında sizden istenilen numarayı kullanabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden alacağınız sanal numara işlemlerinin tamamında güvenli ödeme ve istediğiniz stok sayıları belirlenmiştir. Piyasanın en ucuz olan sistemini kullanarak istediğiniz sayıda sanal numaralarınızı alabilirsiniz.

Mobil onay, SMS onay gibi işlemler günümüzde pek çok firma ve oyun sitesi tarafından istenilen ve üyeliğin aktivasyonu için zorunlu tutulan bir yöntemdir. Özel numaralar ise kişiye özel olduğundan dolayı bu tür işlemlerde verilmesi rahatsızlık yaratabilir. Bunun için tek kullanımlık olan bu sistemleri tercih ediyor olmak güvenliğinizi artıracaktır.

Sitemiz üzerinden sorun yaşamadan 7/24 istediğiniz numaraları satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Bize https://www.sms-onay.net/ adresimizden ulaşabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap