Sanal Numara ile Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

2 yıl önce, Sms Onay


Sanal Numara ile Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

Sanal Numara ile Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

Facebook hesabı olmayan yoktur demek yanlış olmayacaktır. Sayısı giderek artan kullanıcısı ile hizmet veren sosyal platform Facebook üyelik işlemlerinde sms onayı istiyor. Hesabınızı oluştururken kendi şahsi numaranızı kullanmak istemiyorsanız siz de sanal numara hizmeti alarak hesabınızı oluşturabilirsiniz. Böylece kendi numaranızı ifşa etmeden hemen üyelik işlemlerinizi hızlıca bitirmeniz mümkündür. Peki, Facebook hesabı açarken sms onayı için sanal numara nasıl kullanılır? Sanal numara nasıl satın alınır? Fiyatları nelerdir? İşte, kullanıcıların merak ettiği tüm soruları ayrıntılı olarak yanıtlıyoruz. Ayrıntılar…

 

Sahte Numara İle Facebook Açmak

Sms-onay.net olarak sizlere sanal numara gibi hizmetlerin tümünü sunuyoruz. Sistemimiz sektörün en güveniliri olarak sizlerin taleplerini karşılıyor. Eğer siz de Facebook sahte numara hizmeti almak istiyorsanız hemen sitemize üye olarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi yapmak için sitemizin ana sayfasında yer alan ‘’kullanmaya başla’’ ibaresine tıklayarak hızlıca üye olabilirsiniz. Üyeliğinizin ardından size özel panelinize giriş yaparak sahte numara almak istediğiniz servisi seçerek ve online güvenli ödeme yolu ile hızlıca işleminizi bitirip, satın aldığınız sanal numaranızı sms onay hizmetinde kullanabilirsiniz.

Sahte Numara Fiyatları

Sms-onay.net sizlere en kaliteli hizmeti sunarken güncel dataları da sunuyor. Sanal numara hizmetinin fiyatları ise oldukça makul! Ancak hizmet almak istediğiniz servis, numaranın hangi ülkeye ait olduğu gibi ayrıntılar fiyatların değişmesine neden oluyor. Siz de sisteme giriş yaptıktan sonra tüm servislerimizin ve hizmetlerimizin fiyatlarına ayrıntılı olarak bakabilirsiniz. Sistemimizin güvenli online ödeme seçeneği ile hızlıca kredi kartı ya da banka kartınız ile numaralarınızı satın alabilir, birden fazla hesap açma işleminizde sms onayı için kullanabilirsiniz.

 

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap