Sanal Kart İle Netflix Almak

1 yıl önce, Sms Onay


Sanal Kart İle Netflix Almak

Sanal kartlar bankaların müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerden bir tanesi. Amacı kredi kartı kullanımında yaşanan sorunların ortadan kaldırılmasını sağlamaktır. Sanal kart birçok uygulama da kullanılırken en son Netflix en sonunda bu kartlarla yapılan alımları duyurduğunu açıkladı. Nedeni ise sanal kart üzerinden yapılmış olan yasadışı hareketler. Yani pek çok kişi sanal kartların para yüklemeyerek bu şekilde Netflix üyeliklerini gerçekleştiriyordu.

Netflix yaptığı son uygulama ile yeni abonelik işlemleri sırasında numara onayı isteyerek üye olan abonelerinin cep telefonlarına gönderilen mobil onay kodunu girmelerini istiyor. Elbette ki bunu yapmasının iki neden var. Birinci neden yukarıda bahsetmiş olduğumuz husus ikinci neden ise aboneleriyle arasındaki iletişimi daha güçlü bir hale getirebilmek. Birçok fonksiyon telefon numarasına gönderilen kod sayesinde yapılabiliyor.

Sitemizden istediğiniz numarayı alarak Netflix aboneliği işlemlerinde kullanabilirsiniz.

Netflix Aboneliğinde Numara Onay

Netflix abonesi olurken eğer kendi numaranızı vermek istemiyorsanız bu durumda yapmanız gereken tek şey sitemize gelerek sipariş bölümünden Netflix alanını seçmek. Bu sayede abonelik işlemlerinde kullanabileceğiniz numaraya sahip olabiliyorsunuz. Numara tek kullanımlık olduğu için işiniz bittikten sonra hiçbir işe yaramıyor ve kullanılmaz hale geliyor.

Sizde istemediğiniz sürece kendi kullanmış olduğunuz özel numaranızı gizli ya da saklı tutmaya devam edebiliyorsunuz.

Tüketiciler mobil onay sistemini birçok sektör için kullanıyor ve tercih ediyor. Yeni sistemde firmaların büyük bir bölümünün sizin cep numaralarınızı istiyor olması sizi rahatsız etmek yerine dilediğiniz kadar aldığınız numarayla işlerinizi halledebiliyorsunuz.

Mobil onay numaralarımıza ulaşmak için https://www.sms-onay.net/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap