Sahte Numara Alma

1 yıl önce, Sms Onay


Sahte Numara Alma

Sosyal paylaşım sitelerinde hesap açmak için mutlaka bir cep telefonu numarasına ihtiyacınız oluyor. Cep telefonunuz olmadan kod alamadığınız için üyeliğinizi oluşturmakta imkânsız oluyor. Bunun için bir hesabınız olmasını istiyorsanız ya cep telefonu hattınız olmalı ya da bir SMS Onay sitesinden hizmet almak zorundasınız.

Özel numaranızla hesabınızı aktif ettirmek istediğinizde bundan sonra tüm işlemlerinizde o numarayı kullanmanız ya da ikinci bir hesap açmanız mümkün değil. Doğal olarak numaranızla ekstra işlem yapamıyorsunuz. SMS onay hizmeti aldığınızda ise istediğiniz kadar sanal numara alabildiğiniz için herhangi bir sorunla karşılaşmadan sayısız hesap açabiliyorsunuz.

Sosyal paylaşım sitelerinde aynı numara ile hesap açılmasına izin verilmemesinin en önemli nedeni güvenliktir. Çünkü sistem aynı numaranın birkaç kez kullanılmasını güvenli bulmuyor ve bu yöntem eskiden sorun olmadığından dolayı kullanıldığı ve istenmeyen sonuçlarla karşılaşıldığı için artık kullanılmıyor.

Sahte Numara Nasıl Alabilirim?

Sahte numara alabilmek için yapmanız gereken şey sitemize girerek hangi platformda kullanacaksanız o türde bir numara almaktır. Numaralarımız çok uygun fiyata satılmış olduğundan istediğiniz sayıda alabiliyorsunuz. Aldığınız numaralar tükendiğinde tekrar alabilme hakkınız var. Yani sisteme bir üyelik ve bakiye yüklemeniz halinde sayısız numara alabilme hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Toparlayacak olursak şunu söyleyebiliriz ki sahte numaralar tek kullanımlıktır ve bir kez kullandıktan sonra aynı numarayla ekstra işlem yapamazsınız.

Sahte numara ihtiyacınız halinde bize  https://www.sms-onay.net/adresinden ulaşabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap