Rusya Mobil Onay

2 ay önce, Sms Onay


Rusya Mobil Onay

Rusya SMS Onay

Rusya, kubbeli yapıları ve köklü tarihi ile turizm açısından dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi konumundadır. Yüz ölçümü olarak dünyanın en büyük ülkesi olan Rusya, meydanlarıyla da insanların dillerine düşmüştür.

Rusya’nın başkenti Moskova’dır. Bu şehirde özellikle Kızıl Meydan dünyanın en çok bilinen yeri konumundadır. Halk arasında birçok etnik dilin konuşulduğu Rusya’nın resmi dili Rusça’dır.  Para birimi olarak Rus rublesi kullanılır. Rusya’ya yapılacak olan ziyaretlerde ülkemizden giderken 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak koşulu ile her giriş için 30 günü geçmeyen ziyaretlerde vize talep edilmez. Doğal olarak pasaportunuzu alarak istediğiniz zaman Rusya’ya gidebilirsiniz.

Kuzey Asya ve Avrupa’da bulunan Rusya’nın komşuları Azerbaycan, Kazakistan, Belarus, Çin, Moğolistan, Estonya, Finlandiya, Gürcistan, Kuzey Kore, Letonya, Litvanya, Norveç, Polonya ve Ukrayna’dır.

Rusya’nın en çok bilinen şehirleri St. Peteresburg, Moskova, Yekaterinburg, Kazan ve Samara’dır.  

Rusya kış mevsiminde soğuk yazın ise sıcak ve kurak bir iklime sahiptir. Geniş topraklara yayılmış olmasından dolayı belli bölgelerde farklı iklimlerin yaşandığını da söyleyebiliriz. Rusya’da 4 iklim bölgesi vardır Soğuk-Tundra, Nemli Ormanlık, Sıcak ve Çöl ile Astropikal iklimidir.

Rusya’ya Ne Zaman Gidilir?

Rusya’ya gidiş zamanları gidilecek olan yere göre değişiklik gösterir. Rusya oldukça zengin bir mutfağa sahiptir. Rusya’da yemek kültürü bölgelere göre değişiklik gösterir. En çok tüketilen içki dünyaca ünlü olan Rus votkasıdır.

Rusya SMS onay hizmeti almak istediğinizde https://www.sms-onay.net adresimizi ziyaret edebilirsiniz


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap