Nttgame İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

1 yıl önce, Sms Onay


Nttgame İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Nttgame Nedir ?

Oyun, 2002 yılının haziran ayında demo beta sürümünün sunucularını açmıştır. Oyunun ilk adı Knight Empire'dır ve K2Network isimli şirket tarafından yayınlanmaya başlamıştır. Karakterlerin şu anda ulaşabileceği seviye sınırı 83 iken ilk açıldığı dönemde 65 Leveldi. Beta sürümünde sadece Ares sunucusu vardı. Tam sürüm olarak 4 sunucuyla açılmıştır. Bu sunucular Ares, Dies, Beramus, Xigenon'dur. 2004 yılında Knight Online ismini almıştır. Fire Drake isimli güncelleme paketinin gelmesiyle birlikte Breth ve Piana haritalarının yerine Luferson Castle ve El Morad gelmiştir. 2007 yılında New Moradon olarak gelen güncelleme paketi ile birlikte Moradon'un haritası değişmiş ve çok daha büyük bir harita olarak oyunculara sunulmuştur.   

 

Nttgame Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Siteye giriş yaptığınız zaman kayıt olma ekranında sizlerden telefon numaranızı istemektedir. Herkes gibi sizlerden kuşkulanabilirsiniz. Telefon numaranızı vererek başınıza her iş açılabilir. Bizlerde bu duruma artık bir son verip sms onay işlemlerinizi halledebilmeniz için sms-onay.net i açtık.

Siteye ilk girdiğiniz zaman sağ üst kısımdan Kayıt Ol kısmına girerek kolayca kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra Bakiye Yükle kısmına geliniz.

Sitemize minimum 5TL bakiye yükleyebilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartınızla sorunsuz bir şekilde kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz bakiyeler en geç 1-2 dakika içerisinde sisteme yansıyacaktır. Ardından ana sayfaya gelip alt kısımdan Nttgame kısmını seçiniz.

Ekranınıza ülke seçeceğiniz bir ekran gelecektir. Stok sayısına dikkat ederek istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz.

İstediğiniz ülkeyi seçtikten sonra Numara Al kısmın basarak numarayı almış olursunuz. Aldığınız numara Numaralarım kısmına gözükecektir. Ardından nttgame kayıt ekranına dönüp bizden almış olduğunuz numarayı girerek gelen onay kodu ile kolayca sms onayı gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Nttgame haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap