Mail.ru için Sanal Numara Nasıl Alınır ?

2 yıl önce, Sms Onay


Mail.ru için Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Mail.ru Nedir ?

Türkiye’de “Mail.Ru nedir?” diye sorsanız birçok insan size bunun “Rusların mail servisi” diye cevaplayacaktır. Oysa yabancı ülkelerde bulunmuş birisine “Mail.Ru nedir?” diye sorsanız çok uzun bir cevap alacaksınızdır. Çünkü sadece Mail.Ru diyerek birçok şeyi aynı anda söylemiş oluyorsunuz.  Özetlemek gerekirse; Google’ın hegemonyası Çin’de ve Rusya’da işlemiyor. Rusya’da ve BDT ülkelerinde; Google, Hotmail, Yahoo, Facebook, Whatsapp yerine Mail.Ru tek başına her ihtiyaca karşılık vermektedir.

 

Mail.ru Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Mail.ru sitesine kayıt olmayı denersin sizlerden ad,soyad ve mail gibi bilgiler haricinde birde telefon numaranızı isteyecektir. Tabi ki bu numarayı sms onay yöntemiyle onaylamanızda istenmektedir.

Tabi ki hiç kimse numarasını bilmediği bir siteye verip onaylatmak istemez. İster istemez herkes de şu sorular ortaya çıkıyor. Telefon numaramı vermek ilerde başıma iş açabilir mi?  gibi sorular kafanızı kurcalıyor olabilir. Bunların hepsini bir kenara atın çünkü bu soruları dert etmeden güvenli bir şekilde sms onayı alabileceğiniz bir site  sms-onay.neti yarattık.

Siteye ilk girdiğiniz zaman sizleri olağanüstü bir tasarım beklemekte olacaktır. Hemen sağ üst kısımdan Kayıt Ol kısmına basarak kolayca birkaç adımla kaydınızı oluşturabilirsiniz. Kaydınızı oluşturduk dan  sonra ise açılan ekran Bakiye Yükle kısmına tıklamalısınız

Bakiye yükleme ekranında kredi kartı veya banka kartınızla kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Yalnız unutmayın siteye minimum 5 TL bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiye yükleme işleminden sonra ana sayfaya dönerek Mail.ru kısmını seçmelisiniz.

Mail.ru yazan bölümü seçtikten sonra ekranınıza ülke seçilebilen bir yer açılacaktır. Buradan stok sayılarını dikkate alarak dilediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz.

Ülkenizi de seçtikten sonra mavi renkli olan Numara Al kısmına basmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından numaranızı almış olacaksınız. Almış olduğunuz numarayı Numaralarım kısmından görebilirsiniz. Numaranızı da aldığınıza göre mail.ru kayıt bölümünden bizden almış olduğunuz numarayı yazarak ve gelen onay kodu sayesinde telefon doğrulama işlemini başarılı bir şekilde geçmiş olacaksınız.

Ayrıca mail.ru haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz. 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap