Linkedln İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

2 yıl önce, Sms Onay


Linkedln İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Linkedln Nedir ?

İnternet dünyasının vazgeçilmezi olan sosyal ağlar, özellikle Y ve Z Kuşağı tarafından kesintisiz bir şekilde ve hayatın her alanında kullanılıyor. Bu jenerasyonlardaki kişiler genç olarak tabir edilen yaş aralığındalar. Dolayısıyla eğitim ve iş anlamında bir kariyer telaşı içerisindeler. Bu yüzden de kendilerini en etkili şekilde ifade etmeleri ve network edinmeleri gerekiyor. Peki, ama nasıl? Burada devreye Linkedin giriyor.

 

Linkedln Sanal Numara Nasıl Alınır?

Linkedln sitesine girdiğiniz sıra üst kısımda var olan Hemen Katıl seçeneğinden kayıt işlemini yapabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra sizlerden site içerisinde dolaşabilmek için veya iş ağı kurmak gibi işlemlerde telefon numaranızı doğrulamanız istenmektedir. Artık teknoloji ilerledi ve kimse kimseye telefon numarasını verip onaylatmaz herkesin kendine göre kuşkusu olabilir. Meraklanmayın bu şekil işlemlerde hızlı ve kolay bir şekilde sms-onay.net sitesi yardımınıza koşuyor.

Siteye giriş yapığınız zaman yukarı bölümde olan Kayıt Ol seçeneğinden sizlerden istenen ufak birkaç bilgiyi doldurduktan sonra kayıt olmuş olursunuz. Kayıt işleminin ardından yukarı bölümde Bakiye Yükle kısmını göreceksiniz.

Sisteme minimum 5 TL bakiye yükleyebilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemiyle tüm kart bilgileriniz güvende kalır ve sizlerde güvenli bir biçimde ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Bakiyenizi yükledikten sonra ana sayfaya gelerek alt taraf var olan Linkedln kısmına tıklamalısınız.

İstediğiniz herhangi bir ülkeyi stok miktarını göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Ardından numara al kısmına bastıktan sonra aldığınız numara Numaralarım kısmında gözükecektir. Aldığınız numaraların 10 dakika işlem süresi vardır 10 dakika dolmadan iptal ederseniz kesilen bakiye hesabınıza geri iade edilir. Ardından Linkedln Numara Ekleme bölümünden almış olduğunuz numarayı yazmalısınız numarayı yazdıktan sonra Numaralarım kısmına gelen onay kodu ile güvenilir ve hızlı bir biçimde işleminizi tamamlamış olursunuz.

 

Ayrıca linkedln haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap