Line İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

1 yıl önce, Sms Onay


Line İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Line Nedir?

Yoğun iş temposu, şehirleşme ve hızlanan yaşam bizleri dijital dünyada sosyalleşmeye yöneltiyor. Bu alanda bilindik sosyal medya kanallarının yanı sıra ücretsiz mesajlaşma, ücretsiz sesli ve görüntülü arama gibi birçok hizmeti bir arada sunan mobil mesajlaşma platformları da öne çıkıyor. Aile bireylerinden arkadaşlara kadar hayatımızdaki herkesle her an paylaşımda bulunduğumuz bu platformlarda kullanıcıların dikkat ettiği en önemli özelliklerden biri de güvenlik sistemleri. Bu anlamda rakiplerinden ayrılan LINE’da kullanıcı bilgi ve görüşmeleri 3G, 4G ve Wi-Fi dahil tüm ağlarda şifreleniyor.

Line Sanal Numara Nasıl Alınır?

Siteye ilk girip kayıt olurken kayıt aşamasında sizlerden telefon numaranızı ve telefon numaranızı doğrulamanız istenecektir.

Telefon numaranızı verme aşamasında herkes gibi sizlerde korkabilirsiniz, endişelenebilirsiniz. Bunlar çok normal yaşanabilecek durumlar bizlerde bu durumun önüne geçmek ve sizlerin 7/24 sms onayı yapabileceğiniz bir site sms-onay.net i yarattık.

Sitemize girdiğiniz zaman üst kısımda var olan Kayıt Ol kısmına giriniz sizlerden istenen çok ufak bilgiler ile kaydınızı tamamladıktan sonra üst kısımda bulunan Bakiye Yükle kısmına geliniz.

 

Burada minimum 5 TL olacak şekilde bakiye yüklemelisiniz. Kredi kartı veya banka kartınızla tamamen güven içinde kolaylıkla bakiye yükleyebilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz bakiye sisteme en geç 1-2 dakika içerisinde yansıyacaktır. Ardından ana sayfaya gelip servislerin olduğu yerden Line kısmını seçiniz.

Karşınıza ülke seçebileceğiniz, fiyat ve stok sayısı gözüken bir yer açılacaktır. İstediğiniz ülkeyi stok sayısına bakarak alabilirsiniz.

Ülkenizi de seçtikten sonra Numara Al kısmına basarak numarayı almış olursunuz. Aldığınız numaralar Numaralarım kısmında gözükecektir. Bizlerden almış olduğunuz numarayı Line sitesin de numara istedikleri bölüme yazarak ve gelen onay kodu sayesinde sorunsuz bir şekilde hesabınızı onaylamış olursunuz.

Ayrıca Line haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap