Kanada Mobil Onay

1 yıl önce, Sms Onay


Kanada Mobil Onay

Kanada ormanları ve gölleriyle adından çok söz ettiren bir ülke olmasının yanı sıra ülkemizden dil eğitimi almak isteyenlerin de tercihi olmuştur. Kanada’nın ormanları ve göllerinin güzelliği bayrağına da esin kaynağı olmuştur.

Kanada için söylenebilecek söz yüksek yaşam standartlarına sahip olmasıdır. Gelişmiş bir teknolojiye sahip olan ülke aynı zamanda çok fazla göçmeni de ülkesine kabul etmiştir. Kanada’nın başkenti Ottawa’dır ve ülkenin dördüncü büyük şehridir.

Kanada’da iki farklı dil resmi olarak kullanılmaktadır. Bunlardan birincisi Fransızca diğeri ise İngilizcedir. Kanada’nın para birimi olarak Kanada doları kullanılmaktadır. Türkiye saatine göre ülke 7 saat daha geridedir.

Kanada Türkiye’den vize isteyen ulkelerdendir. Bunun için ulkeye gitmek istediğinizde öncelikli olarak vize başvurusunda bulunmanız gerekir. K. Amerika’nın en kuzeyinde yer alan ulkenin guneyinde ABD batısında Büyük Okyanus, doğusunda Atlas Okyanusu, kuzeyde Kuzey Kutup Denizi bulunmaktadır. Kanada’nın en bilinen şehirleri Ottowa, Toronto, Vancouver, Montreal, Quebec, Halifax

İklim, bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Kuzey bölgelerinde kışlar uzun ve soğuk, batı ve güneydoğuda ise daha yumuşak geçer. Temmuz ayında ortalama sıcaklık 16 derecedir.

Kanada’ya Ne Zaman Gidilir?

Kanada’ya her mevsimde gidebilirsiniz fakat genelde tercih edilen şey yz dönemidir.  Özellikle Mart, Mayıs, Eylül ve Ekim ayları turistik açıdan en çok gidilen zamanlardır.

Kanada’nın bize göre farklı yemek kültürü vardır. Özellikle okyanusa kıyısı olmasından dolayı deniz ürünleri çok fazla tercih edilmektedir.  

Kanada SMS onay hizmeti almak istediğinizde https://www.sms-onay.net adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap