KakaoTalk İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

2 yıl önce, Sms Onay


KakaoTalk İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

KakaoTalk Nedir ?

KakaoTalk ücretsiz görüşme ve mesajlaşma yapmanızı sağlayan kullanışlı ve tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Ücretsiz mesajlar, fotoğraflar, videolar, sesli notlar ve konum bilgileri paylaşılabilmektedir. İfade ve etiket koleksiyonlarıyla sohbetler daha da eğlenceli hale gelebilmektedir.

KakaoTalk Sanal Numara Nasıl Alınır?

Siteye girdiğiniz zaman sizlerden telefon numaranızı ve telefon numaranızı doğrulamanızı isteyeceklerdir.

Telefon numaranızı verirken tabii ki tereddüt edebilirsiniz numaranızla yasal olmayan yollara başvurulabilir. Aklınıza gelemeyecek şeyler yapılabilir. Fakat endişelenmenize gerek yok sizin için sms-onay.net i açtık.

Siteye girdiğiniz zaman Kayıt Ol kısmından sizlerden istenen birkaç bilgi ile kolayca kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra yukarı bölümden Bakiye Yükle kısmına gelmelisiniz.

Minimum bakiye yükleme ücreti 5 TL dir. Kredi kartı veya banka kartınızla kolayca ödeme yapabilirsiniz. Bakiyeniz 1 ila 2 dakika içerisinde hesabınıza yansıyacaktır. Bakiyenizi yükledikten sonra ana sayfa bölümünden KakaoTalk servisini seçmelisiniz.

Karşınıza gelen ekranda ülke seçebileceğiniz bir yer açılacaktır. Buradan dilediğiniz ülkeyi  stok sayısını dikkate alarak seçiniz.

Numarayı almak için Numara Al kısmına tıklayarak numaranızı alabilirsiniz. Aldığınız numarayı Numaralarım kısmından görebilirsiniz. Ardından kakaotalk ın numara ekleminizi istediği kısıma bizlerden aldığınız numarayı girerek ve sonrasında gelen onay kodu ile hesabınızı kolaylıkla onaylayabilirsiniz.

Ayrıca KakaoTalk haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap