İtalya Mobil Onay

1 yıl önce, Sms Onay


İtalya Mobil Onay

İtalya SMS Onay

Lezzetli yemekleri, mimarisi ve kültürüyle birlikte herkesin merak ettiği bir ülke olan İtalya, Pisa şehrindeki eğik kule ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bunun için İtalya’ya gittiğiniz zaman mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında Pissa Kulesi gelmiştir. Ünü dünyaya mal olmuş bu yapıyı her yıl milyonlarca turist ziyaret etmektedir.

İtalya birbirinden güzellikleriyle ünlü olan bir ülke ve bunlardan birisi de Venedik şehridir. Bu şehri farklı yapan en önemli özellik ise kanallarıdır. Gittiğinizde şehrin ortasından geçen kanallar üzerindeki gondol turlarına katılarak renkli bir zaman yaşayabilirsiniz.

İtalya’yı güzel yapan özelliklerden bir tanesi de Roma’dır. Aşıkların şehri olan Roma aynı zamanda İtalya’nın da başkentidir. Resmi dili İtalyancadır ve AB ülkesi olmasından dolayı resmi para birimi olarak Euro kullanılmaktadır.

İtalya yerel saat Türkiye saatine göre 1 saat daha geridir. İtalya Türk vatandaşlarından vize talep eden ülkeler arasında yer almıştır. Bunun için ülkeye gitmeden önce mutlaka vize başvurunuzu tamamlamanız gerekir.

İtalya Nerede?

Güney Avrupa’da yer alır. Batıdan Fransa, kuzeyden İsviçre ve Avusturya, doğudan Slovenya ile çevrilidir. Akdeniz’in en büyük iki adası Sicilya ve Sardinya da İtalya topraklarıdır. Ülkenin en önemli şehirleri ve en çok ziyaret edilen şehirleri Roma, Milano, Floransa, Napoli, Venedik, Genova, Pisa, Ravenna, Torino’dur.

İtalya Mobil Onay

Ülke genelinde Akdeniz iklimi görülürken, bölgelere göre farklılık göstermektedir. Kış aylarındaki soğuklar ve yaz aylarındaki sıcaklar çok yoğun olmamaktadır.

İtalya SMS onay hizmeti almak istediğinizde https://www.sms-onay.net adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap