Netflix İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

1 yıl önce, Sms Onay


Netflix İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Netflix Nedir?

Netflix, her ne kadar 1997’de bir yapım şirketi olarak kurulan, insanların evlerine VCD ve DVD olarak film siparişleri vermelerini sağlayan yerel bir şirketti. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte söz konusu film ve dizileri abonelik modeliyle internet üzerinden yayınlamaya başladı. Dünya genelindeki popülerliğini ise son 10 yılda kazanan Netflix, belirli bir ücret karşılığında internet üzerinden film veya dizi izleyebileceğiniz bir platform halini aldı. Bünyesinde hem farklı, hem de kendi ürettiği özel yapımları bulunduruyor ve aksiyondan maceraya onlarca kategori altında yüzlerce dizi ve film izleme seçeneği sunuyor.

Netflix Sanal Numara Nasıl Alınır?

Netflix sitesine girip kayıt olurken bir sonraki aşamada sizlerden telefon numaranızı onaylamanızı isteyecektir.

Telefon numaranızı onaylatmanızı istemeleri hiçbir zaman iyi karşılanmadı. Çünkü düşünsenize bir siteye numaranızı verip onaylatıyorsunuz bu sizin başınıza büyük dertler açabilir. Artık bir numara üzerinden yapılabilenleri hayal bile edemezsiniz. Lakin nasıl kayıt olacağım diye düşünmeyin sms onay işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde sms-onay.net adresinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Siteye giriş yaptığınız zaman sağ üst kısımda Kayıt ol simgesi gözünüze çarpacaktır. Sizlerden ad, soyadı, mail ve belirlediğiniz şifre ile birlikte kolaylıkla kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminin açılan sayfada yukarı tarafta bulunan Bakiye Yükle seçeneğini seçiniz.

Siteye kredi kartı veya banka kartınızla tamamen güvenli ve sorunsuz bir şekilde bakiye yükleyebilirsiniz. Minimum bakiye yükleme tutarı 5 TL dir. Bakiye işlemini de tamamladıktan sonra ana sayfaya gelerek servisler kısmında Netflix kısmına tıklamalısınız.

Karşınıza ülke seçebileceğiniz, fiyat ve stok sayısı gözüken bir yer açılacaktır. İstediğiniz ülkeyi stok sayısına bakarak alabilirsiniz.

Ülkenizi de seçtikten sonra mavi renkli olan Numara Al kısmına basmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından numaranızı almış olacaksınız. Almış olduğunuz numarayı Numaralarım kısmından görebilirsiniz. Numaranızı da aldığınıza göre netflix kayıt bölümünden bizden almış olduğunuz numarayı yazarak ve gelen onay kodu sayesinde telefon doğrulama işlemini başarılı bir şekilde geçmiş olacaksınız.

Ayrıca Netflix haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap