İninal Mobil Onay Al

1 yıl önce, Sms Onay


İninal Mobil Onay Al

Mobil Onay Nedir?

Mobil onay sosyal medya sitelerinde veya internet üzerindeki herhangi bir dijital platforma üyelik gerçekleştirmek istediğinizde bu üyeliğin aktif edilmesi için sizden talep edilen SMS numaralarına denilir. Bu numaralar sayesinde cep telefonunuza gönderilen kodu sisteme girerek üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Ancak bunu kendi özel numaranızla yaptığınızda artık kendinize ait bir özelinizde kalmamış olacaktır bu da dijital dünyada sizin açınızdan çok doğru olan bir yöntem değildir.

Uyelikle çalışan sistemlerden birisi de İninal kartlarıdır. Bu kartlar özellikle oyun satın almak için kullanılmakla birlikte genel olarak ne işe yaradığına bakacak olursak şöyle belirtebiliriz.

 İninal Kart Nedir?

İninal kart, herhangi bir bankaya hesap açmadan ve kredi kartı almadan bu karta para yukleyerek ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. İnternet üzerinden rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kartla birlikte SMS onay kodu alabiliyorsunuz. Sitemiz üzerinden alacağınız bu kodla birlikte ininal kartınızı kullanabiliyorsunuz.

İninal kartı yurt içinde ya da yurt dışında kullanabiliyorsunuz.

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde güvenli bir yöntem olarak tercih edilebiliyor.

Kredi kartı kullanmanıza gerek kalmadan bankacılık işlemlerinin yapıldığı her yerde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Kullanabilmek için 13 yaşının üzerinde olmanız yeterli olacaktır.

Diğer bankalardan kart alabilmek için 18 yaşını doldurmanız gerekirken bu kartta bu şekilde bir durumunuz söz konusu değildir.

İninal kart için mobil onay kodu ihtiyacınız halinde  https://www.sms-onay.net/ adresini kullanarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap