İngiltere SMS Onay

1 yıl önce, Sms Onay


İngiltere SMS Onay

İngiltere Mobil Onay

Farklı kültürü ve muhteşem doğasıyla gerçekten hayatınızın bir bölümünde gitmek zorunda olduğunuz bir yer varsa o da İngiltere’dir. Her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği turizm merkezi İngiltere’nin başkenti Londra’dır. Londra dünya da hem unlu hem de köklü olan bir şehirdir. İngiltere’nin meşhur olan saat kulesi de Londra’da yer almaktadır.

İngiltere’nin resmi dili İngilizce’dir. Bugün dünya dili olarak da kabul edilmiş olan İngilizce’nin ana vatanı demek yerinde olacaktır. İngiltere’nin para birimi İngiliz sterlini’dir. Türkiye ile arasında 2 saat fark olan ülke, Türk vatandaşlarından vize talep eden ülkeler arsında yer alır.

İngiltere Nerede?

Birleşik Krallık’ı meydana getiren dört ülkeden en büyük ve merkezi olanıdır. Batı Avrupa’da Büyük Britanya adasında bulunur. Kuzeyinde İskoçya, batısında Galler ile komşudur. İngiltere’nin en çok ziyaret edilen şehirleri Londra, Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham, Hull’dur.

Ulkenin hava durumu sürekli olarak değişkenlik gösterir, ancak genel itibariyle ılımlı iklim hakimdir. Ülke yazın serinken, kış aylarında hava yumuşaktır.

İngiltere’ye Ne Zaman Gidilir?

İngiltere her dönem gidilebilecek ulkeler arasındadır. Özellikle Mayıs-Haziran ve Eylül-Ekim yağışın en az olduğu dönemdir. Seyahat için Nisan, Mayıs ve Haziran ayları da etkinliklerin yoğun olması nedeniyle tercih edilebilir.

İngiltere SMS onay hizmeti almak istediğinizde https://www.sms-onay.net adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap