Hepsiburada İçin Sanal Numara Nasıl Alınır?

1 yıl önce, Sms Onay


Hepsiburada İçin Sanal Numara Nasıl Alınır?

Hepsiburada bilindiği üzere internet üzerinden alıcı ve satıcının buluşturduğu Türkiye’nin en büyük online platformlarından birisidiı. Birçok bireysel satıcının yanı sıra kurumsal satıcılarında olduğu bu sistem üzerine kayıt olabilmek için birtakım işlemlerin yerine getirilmesi gerekir. Bu işlemlerin tamamlanması sonrasında ister ürün alışı isterseniz de satışı yapabilirsiniz. Bu makalemizde size ilk olarak hepsiburada.com üzerinden nasıl abonelik ve kayıt işlemi oluşturulduğu hakkında bilgi verelim istedik.

Hepsiburada Üyelik İşlemi

Hepsiburada üyelik işlemini oluştururken her numarayla yalnız bir kullanıcı adı oluşturabiliyorsunuz. Yani daha önceden bir satış için numaranızı kullanmış fakat şifrenizi vs. unutmuşsanız o zaman yeniden giriş yapabilmeniz zor ya da imkansız hale gelebilir. Çünkü bu tür sistemler sizden üyelik işlemi sırasında bir telefon numarası ve e-mail adresi ister. Eğer siz e-mail adresinizi iletişim için vermişseniz tüm yazışmalar ve bildirimler oraya gider doğal olarak o mail adresinizin giriş bilgilerini hatırlamıyorsanız o zaman yapılabilecek hiçbir şey yoktur ve yeniden bir numarayla üyeliğinizi gerçekleştirmeniz gerekir.

Hepsiburada’ya üye olmak için kayıt ol sekmesini açın ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun. İstenilen bilgiler arasında hesabınızın doğrulanması için telefon numarası da olacak. Ancak bu numarayı vermiş olmanız reklam mesajlarını da kabul edeceğiniz anlamına gelecektir. Dolayısıyla size özel bir numarayı vermek istemiyorsanız o zaman tek kullanımlık sanal numara alarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hepsiburada için tek kullanımlık numara ihtiyacınız halinde bize https://www.sms-onay.net/ adresinden ulaşabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap