Hangi Servislerden Nasıl Hizmet Alabilirim?

1 yıl önce, Sms Onay


Hangi Servislerden Nasıl Hizmet Alabilirim?

Hangi Servislerden Nasıl Hizmet Alabilirim?

Sms-onay.net sitesine girdiğiniz zaman üst kısımda var olan Kayıt Ol kısmından sizlerden istenen çok kısa ve ufak bilgilerle kolaylıkla kayıt olabilirsiniz.

Sitemizde işlem yapabilmek için öncelikle açılan ekranda Bakiye Yükle kısmına geliniz.

Kredi kartı veya Banka kartınız ile tamamen güvenli bir şekilde bakiyelerinizi yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz bakiyeler en geç 1-2 dakika içerisinde hesabınıza yansıyacaktır.

Ardından ana sayfaya gelerek aşağı tarafta bulunan Servisler kısmında 7/24 kullanabileceğiniz servisleri görebilirsiniz. Her servisin fiyatları diğerlerinden farklı olabilir. Ülke değiştikçe de fiyat değişebilir. Lakin sizin işlem yapacağın platform yok ise canlı destek hattımızla irtibata geçiniz.

 

Nasıl tek seferlik sms onayı yapılır?

İşlem yapmak istediğiniz platformu seçtikten sonra Numara Al kısmına basarak numaranızı alınız. Aldığınız numara Numaralarım kısmında gözükecektir. Sonrasında bizlerden aldığınız numarayı platforma giriniz ve gelen onay kodu ile sms onay işleminiz hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlamış olursunuz.

Ayrıca sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap