Gmail Fake Telefon Numarası Almak

1 yıl önce, Sms Onay


Gmail Fake Telefon Numarası Almak

Gmail, Google arama motorunda ya da akıllı cihazlarda yapılacak işlemlerde en çok ihtiyaç duyulan bir hesaptır. Bir gmail adresiniz olmadan bazı işlemleri yapamayacağınız gibi gereksiz işlemlerde de sürekli olarak kullandığınız mail adresinizi vermek doğru değildir. Çünkü iyi niyetinizle vermiş olduğunuz mail adresleriniz bir süre sonra adeta reklam çöplüğüne de dönebilir.

Gmail sürekli ihtiyacınız olan ancak telefon numaranızla bir kez alabileceğiniz adres olacağından dolayı ticari amaçla kullanacaksanız bu durumda fake bir mail adresi açmanız gerekir. Fake gmail hesabınızda ise vereceğiniz telefon numarasının sizin özel hattınız olması gerekmez. Olmadığında kendinizi daha iyi hissedersiniz çünkü adı üzerinde bu özel bir numaradır.

Peki, böyle bir durumda, yani fake gmail açtığınız da gmail adresinizde kullanacağınız numaraların da fake olmasını nasıl sağlarsınız.?

Fake Gmail Telefon Numarası

Sitemiz üzerinden alacağınız fake gmail numara onay sayesinde istediğiniz kadar gmail adresi alabilir ve kullanabilirsiniz. Bunu ister ticari bir işletme olarak kullanabilir isterseniz farklı amaçlar için değerlendirebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde yapmanız gereken öncelikli olarak kayıt işleminizi tamamlamak olmalıdır. Kayıt işlemi sonrasında istediğiniz kadar bakiye yükleyebilir ve sonrasında dilediğiniz kadar da numara alabilirsiniz. Numaralar tek kullanımlık olduğundan dolayı bir kez gmail hesabınızda kullanmanız halinde tekrar işe yaramayacaktır. Bunun için aldığınız numara belki hemen belki bir ay belki de bir yıl sonra kendiliğinden kapanır.

Numara Onay Sistemi

Numara onay sistemi içerisinde aldığınız numaralar gerçek bir hat olmamakla birlikte iletişim için kullanılmaz.

İhtiyacınız olan numaraları alabilmek için bize https://www.sms-onay.net/ adresimizden ulaşabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap