E-ticaret Sitesinde SMS onay kullanımının Faydaları

1 yıl önce, Sms Onay


E-ticaret Sitesinde SMS onay kullanımının Faydaları

Bir e-ticaret sitesine sahipseniz o zaman size fayda sağlayabilecek her türlü gelişimi yakından takip etmeniz gerekir. Çünkü takip ettiğiniz her şey sizin bir adım daha ileri atmanıza fayda sağlayacaktır. Bu faydalardan birisi olan SMS onay sistemi özellikle geri dönüşümlü pazarlama söz konusu olduğunda adeta nokta atışı niteliğinde demek yerinde olacaktır. Eskiden firmalar ister reel olsun ister sanal önceliği reklamlara ağırlık vermekte bulurdu. Reklam modelleri ise genellikle görsel ve yazılı basın olurdu, fakat günümüzde alternatif dijital reklamların ve SMS pazarlamasının ortaya çıkmış olması firmaların reklam maliyetlerinde önemli ölçüde düşüşe neden olmuştur. Bu nedenle ister küçük olsun ister büyük her firma SMS onay ve pazarlamasını kullanmayı tercih ederler.

SMS Onay Pazarlaması

SMS onay pazarlamasında yapılan yöntem siteye üyelik esnasında kullanıcının cep telefonu numarasını alabilmektir. Bu belki kullanıcı için pek fark etmeyen bir durum olacaktır ancak firma için sadık müşteri oluşturmak adına oldukça faydalıdır. Telefon numarası alınırken ise doğrudan istemek gerekmez yapılan yöntem ise kullanıcının cep telefonuna gönderilecek olan onay kodunun sisteme girilmesini sağlamaktır. Bu sayede hem e-ticaret sitesi hem de firma kendi güvenliğini ve reklam pazarlamasını oluşturmuş olur. Daha sonrasında yapılacak herhangi bir çalışmada bu numaralar doğrudan kullanılarak SMS ile müşteri kazancı oluşturulmaya çalışılır.

Toparlayacak olursak günümüz teknoloji zamanı ve hepimiz bir şekilde teknolojiyle iç içe yaşamak zorundayız. Bunun için her zaman en faydalı olacak şekilde değerlendirmek gerek.

SMS onay kodu ihtiyacınızda bize https://www.sms-onay.net/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap