Discord İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

1 yıl önce, Sms Onay


Discord İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Discord Nedir?

Discord, basitçe bahsetmek gerekirse bir sohbet programıdır. Aynı Skype veya TeamSpeak gibi farklı insanlarla internet üzerinden sesli ve yazılı bir şekilde iletişim kurabilmenizi sağlar. Genellikle çevrimiçi bilgisayar oyunları oynayan kişiler tarafından tercih edilen Discord sesli ve yazılı iletişimin yanında video aramalarını da destekler ve canlı yayın açabilmenize imkan verir. Yani sesli olarak konuştuğunuz kişilere yayın yapabilirsiniz.

 

Discord Sanal Numara Nasıl Alınır?

Discord sitesine girdiğinizde kayıt işleminin ardından sizlerden telefon numaranızı doğrulamanız istenmektedir.

Telefon numaranızı onaylama aşamasında tabii ki de herkes gibi sizlerde tedirgin olup kuşkulanabilirsiniz. Herkes gibi sizlerde vermek istemeyebilirsiniz. Fakat endişelenmenize hiç gerek yok sms-onay.net her zaman sms onay işlemleri yapabileceğiniz bir site olarak karşınızda.

Siteye girdiğiniz zaman üst kısımda bulunan Kayıt Ol seçeneğine girerek sisteme kolaylıkla kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminin ardından Bakiye Yükle kısmına geliniz.

Sisteme kredi kartı veya banka kartınız ile minimum 5 TL olacak şekilde kolaylıkla bakiyenizi yükleyebilirsiniz. Yüklenen bakiyeler sisteme 1-2 dakika içerisinde yansıyacaktır. Bakiye işleminin ardından ana sayfada bulunan servisler kısmından Discord servisini seçiniz.

Karşınıza ülke seçebileceğiniz, fiyat ve stok sayısı gözüken bir yer açılacaktır. İstediğiniz ülkeyi stok sayısına bakarak alabilirsiniz.

Numarayı almak için Numara Al kısmına basmanız gerekmektedir. Bastıktan sonra numara artık sizlerindir. Aldığınız numarayı Numaralarım kısmında görebilirsiniz. Bizlerden almış olduğunuz numarayı Discord sitesin de numara istedikleri bölüme yazarak ve gelen onay kodu sayesinde sorunsuz bir şekilde hesabınızı onaylamış olursunuz.

Ayrıca Discord haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap