Discord Hesabı İçin Numara

1 yıl önce, Sms Onay


Discord Hesabı İçin Numara

Telefon doğrulama sistemleri artık pek çok uygulama ve oyun sitelerinde istenilen bir şey ve kullanıcı numara vermeden üyelik işlemini gerçekleştiremediğinden dolayı oyuna dahil olamıyor. Tek kullanımlık numaralar ise bu sistemlerde geçerli olan ve kullanıcının abone olmasına imkan tanıyan bir sistem. Web sitemiz üzerinden alınabilecek olan tek kullanımlık numarayla birlikte hangi oyun sitesi olursa olsun kolaylıkla ve güvenli bir şekilde üyeliğinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Hepimiz artık tüm işlerimizi internet, cep telefonu ve akıllı cihazlar üzerinden çözmeye çalışıyoruz ve doğal olarak sosyal iletişim kanalları bizim hayatımızın tam merkezinde. Ortaya çıkan her yeni uygulama yenilikler sınarken yaygınlaşan Discord uygulaması da bunlardan bir tanesidir. Şuan çok biliniyor olmasa da yakın zamanda ciddi bir tanınma sağlayacak.

Discord Nedir?

Discord sesli iletişim kurmaya yardımcı olan bir anlamda WhatsApp uygulaması gibi hizmet veren sosyal medya sitesi.

Siteye kayıt işlemi çok kolaydır, fakat iletişiminizi sağlayabilmeniz için bir telefon numarasına ihtiyacınız olacak. Sistemi Skype’ye de benzetebilmek mümkündür.

Uygulamadan ücretsiz olarak sunucu açabiliyor ve kişisel bir kanal oluşturabiliyorsunuz.

Discord Kayıt Nasıl Yapılır?

Discord’un kendi sitesinde girdikten sonra sizden istenen bilgiler; e posta adresi, siteye giriş için bir kullanıcı adı, şifre ve telefon numarasıdır.

Sistemi aktif edebilmeniz için telefona gönderilen kodu girmeniz gerekiyor. İşte bizden alacağınız tek kullanımlık numara ile bu kodu alabiliyor ve sistemi işletebiliyorsunuz.

Discord üyelik için numara ihtiyacınızda bize https://www.sms-onay.net/ adresimizden ulaşabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap