Diğer Servisi İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

2 yıl önce, Sms Onay


Diğer Servisi İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Diğer Servisi Nedir ?

Eğer işlem yapmakta olduğunuz platform bizim servislerin olduğu kısımda yok ise Diğer yazan servisi seçerek o servis üzerinden sms onayı almaya devam edebilirsiniz.

Diğer Servisi için Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Sanal numara alabilmek için veya sms onay işlemlerinizi tamamen güven içinde ve sorunsuz yapabilmeniz için sizlerin isteği doğrultusunda sms-onay.net i açtık.

Sistemimize girdiğiniz sıra yukarı bölümden Kayıt Ol kısmına girerek çok basit ve kolay bir şekilde sitemize kayıt olabilirsiniz. Kaydınızı oluşturduktan sonra hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için yukarı kısımdan Bakiye Yükle kısmına geliniz.

Sitemize kredi kartı veya banka kartınız ile minimum 5 TL bakiye yükleyebilecek şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yüklenen bakiyeler 1-2 dakika içerisinde sisteme yansıyacaktır. Bakiye işleminin ardından ana sayfa bölümüne gelerek servislerin olduğu kısıma geliniz.Buradan Diğer yazan bölümü seçmelisiniz.

Diğer kısmına tıkladığınız zaman karşınıza ülke seçilebilen bir yer çıkacaktır buradan istediğiniz ülkeyi stok sayısına dikkat ederek seçebilirsiniz.

Ardından Numara Al kısmına basarak numaranızı alabilirsiniz. Aldığınız numara veya numaraları Numaralarım kısmında görebilirsiniz. Sonrasında bizlerden almış olduğunuz numarayı sms onayı yapmak istediğiniz platforma giriniz ve sonra Numaralarım bölümüne gelen onay kodu ile işleminiz kolayca gerçekleştirmiş olursunuz.

Ayrıca Diğer servisi haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap