Brezilya Mobil Onay

1 yıl önce, Sms Onay


Brezilya Mobil Onay

Brezilya, festival ve karnavallarıyla unlu olan bir ülke olmasının dışında özellikle futbolu ve futbolcularıyla da ünlüdür. Pek çok insan yılın belli dönemlerinde düzenlenen festivale katılmak için giderken özellikle sambacı kızlar erkeklerin ilgi odağı olmuştur. Her yıl düzenlenen bu festivaller Brezilya turizmi açısından da önemliyken, sadece festivalleri değil aynı zamanca Coğrafi konumlarıyla da dikkatleri üzerine çekerken nüfus açısından da dünyanın en kalabalık olan 5. Ülkesi konumundadır.

Brezilya’nın başkenti Brasilia’dır ve para birimi de Brezilya reali’dir. Dünyanın en büyük karnavalı olan Rio Karnavalı yine bu ülkede düzenlenmektedir.

Güney Amerika’da resmi bir dili Portekizce olan tek yerinde yine burası olduğunu söyleyebilirim.

Ülkemizden Brezilya’ya gidişlerde eğer ki ziyaretiniz 90 günü aşmayacaksa bu durumda vize almanıza gerek yoktur.

Güney Amerika kıtasın doğu bölümünde bulunan Brezilya, güneybatısında Bolivya, batısında Peru ve güneyinde Paraguay, Arjantin, Uruguay vardır. Ülkenin en çok ziyaret edilen şehirleri ise Rio de Janeiro, Sao Paulo, Belem

Brezilya SMS Onay

Brezilya SMS onay sitemiz bu ülke hakkında verdiği bilgiler konusunda şunu da söylemenin doğru olduğunu düşünüyorum. Brezilya çok büyük bir alana sahiptir, bu nedenle de iklim açısından 5 farklı iklimin etkisi altına girer.

Ülkenin büyük bir bölümünde tropikal iklim görülür ve ortalama olarak sıcaklık 18–25 derece arasındadır.

Brezilya’ya Ne Zaman Gidilir?

Brezilya bizden çok farklı bir iklime sahiptir. Biz ülkemizde kış mevsimini yaşarken onlar yaz mevsimini yaşar bu nedenle bizim kış ayında Brezilya’ya gitmemiz makul olacaktır.

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap