Azure Mobil Onay Nasıl Alınır?

1 yıl önce, Sms Onay


Azure Mobil Onay Nasıl Alınır?

Online işlemlerin neredeyse tamamında artık teyit isteniyor. Her alanda üyelik gerektiren dijital işlemlerde teyit olarak ise SMS ve Mail sistemi tercih ediliyor. Mail sistemi belki kullanıcıyı rahatsız etmiyor, fakat SMS uygulamasının vermiş olduğu rahatsızlık herkes tarafından dile getiriliyor.

Örneğin Azure özellikle bekarların tercih ettiği bir platform olmasından kaynaklı olarak teyit amaçlı yapılan işlemlerde gerçek kullanıcı numarasının verilmesi rahatsızlık yapabiliyor. Sırf bunun için bu platforma üye olmak isteyen pek çok kişinin de geçiştirdiğini biliyoruz.

Azure teyit sistemini tamamen üyelerin korunması maksadıyla tercih ediyor. Her ne kadar kullanıcıyı rahatsız ediyor olsa da sistemin problemsiz olarak çalışabilmesi için gerekli.

Uygulama cep telefonuna yüklenirken gönderilecek olan kodun girilmesi isteniyor ve bu sayede üyelik aktif hale getirilmiş oluyor. Peki, siz kendi kullanmış olduğunuz numarayı vermek istemediğinizde Azure’ye nasıl üye olabiliyorsunuz.

Sorunun yanıtını sizi bekletmeden hemen verelim.

Yapmanız gereken tek şey sitemize üye olarak istediğiniz numarayı istediğiniz sayıda alabilmek. Almış olduğunuz numara tek kullanımlık olduğundan dolayı aynı numarayı bir daha kesinlikle kullanamıyorsunuz, çünkü kapanıyor.

Günümüzde pek çok kişi artık bu sistemi kullanarak internet üzerinden üyelik işlemlerini gerçekleştiriyor. Bu sayede hem kendi numaralarını güvene almış oluyorlar hem de kendi kimlikleriyle ilgili bilgileri vermek zorunda kalmıyorlar.

Özellikle yeni yasa sonrasında pek çok işyerinin de cep telefonu numarası istediğini ve bu şekilde onay aldığını düşünürsek bu numaraların ciddi kullanıcısının olması da normal karşılanıyor.

Sizde Azure uyeliği yapmak istiyor ve tek kullanımlık mobil onay ihtiyacı hissediyorsanız bizimle https://www.sms-onay.net/ adresinden iletişime geçebilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap