Azerbaycan SMS Onay

1 yıl önce, Sms Onay


Azerbaycan SMS Onay

Azerbaycan Mobil Onay

Azerbaycan, Batı Asya ile Doğu Avrupa’nın tam kesişme noktasında yer alan bir Kafkasya ülkesidir. Başkenti Bakü olan ülkenin 59 eyalet ve 75 şehri vardır. Şehirlerden 11 tanesi büyük gelişmiş ve ilerlemiş durumdadır. Kültür bakından oldukça zengin olan Azerbaycan’da resmi dil Azerbaycanca’dır. Güney Kafkasya’nın en büyük yüz ölçümüne sahip olan Azerbaycan, 4 büyük şehre ve özerk bir bölgeye sahiptir.

Azerbaycan gelişmiş bir ülke ve kendi sınırlarını aşmayı başarmıştır. Bizde sitemizden Azerbaycan mobil onay almak isteyenler için özel olarak geliştirmiş olduğumuz sistemle numara hizmeti sağlamaktayız. Türkiye’de otururken Azerbaycan’daymış gibi numaranızı temin edip kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Azerbaycan SMS Onay

Azerbaycan SMS onay sistemimizden numara alabilmek için yapmanız gereken en önemli şey sitemize üyelik işleminizi gerçekleştirmektir. Üyeliğinizi aktif ettikten sonra ise istediğiniz sayıda onay alabilirsiniz. Onay alma işleminde kullanılacak olan numaralar iletişim amaçlı değildir. Yani tek bir kez onay almış olduktan sonra numara hemen ya da kısa bir süre sonrasında kapatılıyor. Kapatıldıktan sonra tekrar numaraya ulaşamayacağınızdan dolayı hassas işlemlerinizde bu numarayı tekrar kullanmadığınızda dikkatli hareket etmiş olmanız gerekiyor. Numara onay sistemi oyun alımlarında ya da internetten üyelik gerektiren işlemlerde geçerli olan bir sistemdir.

Sitemize üye olduktan sonra fiyat listesi bölümünden istediğiniz uygulamayı seçerek hangi ülkeyi istiyorsanız o ülkeye ait numaraları alabilirsiniz.

Bize https://www.sms-onay.net/ adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap