Airbnb İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

2 yıl önce, Sms Onay


Airbnb İçin Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Airbnb Nedir?

Son zamanlarda popülerleşmeye başlayan Airbnb, kısa dönemli ev kiralamanın en kolay yoludur. Sizi direkt olarak ev sahibiyle bir araya getirir. Ev sahibi, evin tamamını veya bir odasını kiralayabilir. Tüm rezervasyon işlemleri web sitesi veya uygulama üzerinden tamamlanır. Daha sonra ev sahibiyle ziyaretçi buluşur.

Airbnb Sanal Numara Nasıl Alınır?

Airbnb sitesinde kayıt olurken sizden telefon numaranızı ve telefon numaranızı onaylamanızı isteyecektir.

Doğal olarak sizde herkes gibi telefon numaranızı vermek istemeyeceksiniz. Bu çok normal bu devirde kimse kimseye güvenemez artık insanın başına her şey gelebilir. Merak etmeyin bu tür durumlarda zorlanmamanız için sizler için sms-onay.net i açtık.

Siteye hemen sağ üst kısımdan Kayıt Ol kısmına girerek kolayca kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminin ardından açılan ekran Bakiye Yükle kısmına geliniz.

Sitemize minimum bakiye yükleme ücreti 5 TL dir. Kredi kartı veya banka kartınız ile tamamen güvenli bir şekilde bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiyenizi yükledikten sonra ana sayfa bölümüne geliniz servislerin olduğu kısımdan Airbnb seçeneğini seçiniz.

Açılan erkan da kolayca stok sayısına dikkat ederek dilediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz.

İstediğiniz ülkeyi de belirledikten sonra Numara Al kısmına basarak numaranızı alabilirsiniz. Aldığınız numara veya numaraları Numaralarım kısmında görebilirsiniz. Sonrasında bizlerin vermiş olduğu numarayı Airbnb kayıt bölümündeki numara istedikleri bölüme yazmalısın ve sonrasında Numaralarım kısmına gelen onay kodu ile kolayca hesabınızı onaylamış olursunuz.

Ayrıca Airbnb haricinde sistemimizde bulunan diğer güncel servislerden de yararlanabilirsiniz. Servislerde göremediğiniz platformu veya aklınıza takılan herhangi bir soruda 7/24 aktif bulunan canlı destek hattımıza da başvurabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap